TW „Jurek”

TW "Jurek" oraz TW "Bolek"
TW „Jurek” oraz TW „Bolek”

Jak wynika z sensacyjnych doniesień pochodzących z kół zbliżonych do rządowych, w Waszyngtonie dokonano niezwykłego odkrycia. W zakurzonej szafie należącej niegdyś do Benjamina Franklina znajdowała się rzekomo teczka z dokumentami świadczącymi o tym, iż Jerzy Waszyngton był przez kilka kluczowych lat współpracownikiem  tajnych służb wywiadowczych brytyjskiego króla Jerzego III. W dokumentach znajduje się odręcznie napisana zgoda na współpracę z RSB (Royal Służba Bezpieczeństwa) podpisana Waszyngton TW „Jurek”. Pierwszy prezydent USA donosił na swoich kumpli po konstytucji, a następnie budował pozornie niezależne Stany Zjednoczone pod angielskie dyktando.

W związku z tymi szokującymi wieściami Kongres zamierza unieważnić całą dotychczasową historię Stanów Zjednoczonych, gdyż okazuje się, że została ona zbudowana na kłamstwach i donosicielstwie, a wszystkie „sukcesy” amerykańskie były całkowicie fikcyjne . Nowe, prawdziwie niepodległe i demokratyczne państwo, tzw. Druga Ameryka, rozpocznie się w styczniu przyszłego roku, a pierwszym prezydentem będzie Donald Trump. Jerzy Waszyngton zostanie wymazany ze wszystkich encyklopedii, zrzucony z pomników oraz zdegradowany do miana „prezydenta zerowego”.

Gallus Anonymus Americanus

(Visited 19 times, 1 visits today)

Jedna myśl nt. „TW „Jurek””

  1. Dopiero Kiszczak zza grobu pobłogosławił Nową Dobrze Zmienioną Polskę, jest więc jej ojcem chrzestnym. Generał dyrygujący Służbą Bezpieczeństwa jest kryształowo uczciwym i prawdomównym świadkiem historii – to chce wtłoczyć do mózgów ciemnego luda prezessimus…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *