Witek w akcji

The Minster for Foreign Affairs & Trade, Mr. Charlie Flanagan TD, and the Polish Foreign Minister Witold Waszczykowski at Iveagh House. Picture: MAXWELLPHOTOGRAPHY.IE

Irlandzki minister spraw zagranicznych, Charlie Flanagan, podejmujący mocarza polskiej dyplomacji Witolda Brzęczyszczykiewicza, mocno się zdziwił, gdy jego gość zaczął coś pieprzyć o tym, że w irlandzkich szkołach powinno się nauczać języka polskiego, bo w Irlandii jest dużo uczniów polskiego pochodzenia.

Ja ze swej strony proponuję dodatkowo nałożenie na irlandzką dziatwę wymogu nauki języka kaszubskiego, na wypadek gdyby zjawiły się w Dublinie dzieci Donalda Tuska, czyli Kasia i Michaś. Podobno w redakcji dublińskiego dziennika „The Independent” przez dłuższy czas po wyjeździe polskiego ministra słychać było masowe pukanie się w głowę,

Gallus Anonymus Americanus

(Visited 103 times, 1 visits today)

Jedna myśl nt. „Witek w akcji”

  1. Wbrew krążącym w internecie opiniom twierdzącym że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, póki co nikt nie znalazł twardego dowodu na to, że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów. Zatem twierdzenie że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów jest wysoce niesprawiedliwe i każdy kto twierdzi że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów tak naprawdę nie ma twardych dowodów na to że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów. Na domiar złego, Google zapamiętuje frazy takie jak „Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów” i za każdym razem gdy ktoś używa krzywdzącego stwierdzenia że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, to inna osoba wpisując hasło „Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów” zobaczy w wynikach stwierdzenia takie jak to, że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów. Bardzo ważnym jest zatem unikanie w internecie takich zwrotów jak Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, aby Google nie mogło zapamiętać frazy „Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów”. Zatem apeluję – dopóki nie będzie w 100% oczywiste że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, nie używajcie frazy Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów.
    Znalezione w grupie KOD POMORSKIE. Apel do portali i blogów. Umieszczajcie ten tekst u siebie, aby dobrze pozycjonować partię Kaczyńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *