Żaba zjadła Kaczora

Prezydent Duduś powiesił 2 maja flagę narodową na wieży warszawskiego Zamku Królewskiego, a następnie rozdawał wraz z małżonką małe chorągiewki zgromadzonym „tłumom” wielbicieli, czyli garstce uważnie dobranych warszawiaków. Wszystko to obserwowała nadęta Maciora w towarzystwie generałów.

Niestety ten festiwal udawanego patriotyzmu został poważnie zakłócony przez młodego żabojada, Emmanuela Macrona, który niemal na pewno zostanie nowym prezydentem Francji,  a który – powodowany nieznajmością geniuszu Jarkolissimusa i czeredy zniewolonych zauszników – zasugerował, że jego skrajnie prawicowa przeciwniczka w wyborach, Marine Le Pen, widzi sojuszników w osobach Putina, Orbana i Kaczyńskiego.

Polski MSZ wyraził ubolewanie, ale nie ustami ministra Witolda Brzęczyszczykiewicza, jako że ów był w Australii i szukał w krzakach jakiegoś telefonu, z którego mógłby zadzwonić do zdegradowego konsula honorowego w Ohio, pani Marii Szonert-Biniendy, by jej powiedzieć, iż Tusk nie służył w SS, lecz w Waffen-SS.

Wszystko to odbywa się niestety na oczach coraz bardziej zdumionego świata. Podobno sam Putin nie wie już, o co tu chodzi i zadzwonił do Jarka, ale ów był zajęty odsłanianiem 125. pomnika swojego brata.

Gallus Anonymus Americanus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *