Meczetnacht

Przyszłość narodu?

Po okresie suszy medialnej, spowodowanej mozolnym pełzaniem „dobrej zmiany” do tyłu, Polska nareszcie ponownie zagościła na pierwszych stronach gazet w różnych zakątkach świata. Stało się to za sprawą 60-tysięcznej manifestacji neofaszystowskich kretynów spod znaku ONR.

Największe zainteresowanie zachodnich mediów wzbudziły transparenty z napisem nawołującym do zorganizowania holokaustu dla muzułmanów. Jest to bez wątpienia świetny pomysł, który zapewni RP renomę europejskiej twierdzy głupoty, ignorancji i anachronizmu.

Minister Mariusz Naszczak stwierdził, że warszawska demonstracja była „pięknym widokiem”. Ciekaw jestem, czy miałby podobny wzwód estetyczny na widok czarnych kłębów dymu nad Auschwitz.

Ze swej strony proponuję zorganizowanie w Polsce Meczetnacht, na wzór Kristallnacht autorstwa jednego takiego Adolfa. Najlepiej meczety palić tuż przed wigilią, tak by się to wszystko narodowi kojarzyło z wyższością chrześcijaństwa nad jakąkolwiek inną hołotą. A ponieważ w Polsce są podobno tylko trzy meczety, podpalacze nawet się nie będą musieli specjalnie namęczyć.

Gott mit uns

Gallus Anonymus Americanus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *