Yodakarjarek

Organ brytyjskiej Partii Lewaków, Ateistów, Jaroszy, Rowerzystów i Eunuchów Syjonizmu, dziennik „The Guardian”, który w XIX wieku wyrósł ze skrajnie liberalnej gadzinówki „The Manchester Observer”, znów przypuścił bezpardonowy atak na Polskę. Opublikował obszerną analizę poczynań PiS-u oraz opisał karierę, poglądy i wygląd prezesa partii. A wszystko to pod znamiennym tytułem „Teoretycy spiskowości przejęli Polskę”.

Cały wywód, choć długi i szczegółowy, wynika jak zwykle z bulwersującej ignorancji Brytyjczyków, którzy o krainie nad Wisłą absolutnie nic nie wiedzą i nie są w stanie zrozumieć, że „kierownictwo partii, państwa i narodu” robi wszystko, co może, „aby Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatnio”.

yoda1

Jednak jeden fragment artykułu jest szczególnie szokujący. Autor stwierdza mianowicie, że Jarkolissimus wygląda jak skrzyżowanie Karla Lagerfelda z Yodą. Trzeba mieć nadzieję, że polskie MSZ, pod złamaną batutą ministra Brzęczyszczykiewicza, szybko i stosownie zareaguje, składając gdzie trzeba odpowiednie protesty. Bądź co bądź, nie można godzić się na to, by w tak bezczelny sposób obrażano publicznie Karla i Yodę.

Gallus Anonymus Americanus